حداقل

تعداد بازدید: 194 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
مشارکت شستا در راهپیمایی 22 بهمن ، در کنار مردم در روز اتحاد و همدلی

مشارکت شستا در راهپیمایی 22 بهمن ، در کنار مردم در روز اتحاد و همدلی                                                                                                                           شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) در بیانیه‌ای با تبریک سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی از عموم مردم بویژه کارگران عزیز دعوت کرد که به پاس قدردانی از برکات انقلاب، دوشادوش سایر هموطنان در مراسم راهپیمایی ۲۲بهمن حضور چشم‌گیر و آگاهانه داشته باشند.

به گزارش روابط عمومی شستا، در این بیانیه بااشاره به فرا رسیدن ایام الله دهه فجر آمده است ، 22 بهمن سرآغاز پی افکندن جامعه ای است که درآن نابرابریها و خانواده سالاری رخ  برمی بندد و اراده ملت تعیین کننده و تضمین گر همه ارکان حاکمیت می شود.بهمن فرا رسید که یادآور روزهای خجسته به ثمر نشستن مبارزات آحاد ملت با رژیم ستم شاهی باشد. آنچه که بدیهی است سعی و تلاش اقشار مختلف مردم ازجمله کارگران  در دوران مبارزه یکی از تعیین کننده‌ترین عوامل پیروزی انقلاب بوده است.
طی چهل سال گذشته جامعه کار و صنعت کشور  در تمامی عرصه‌ها حضور چشم‌گیر و موثر داشته‌اند و دستاوردهایی نظیر شکل‌گیری شوراهای اسلامی کار، بازنگری و اصلاح قانون کار سابق، تصویب قانون بیمه کارگران ساختمانی و قانون بیمه بیکاری، بازنشستگی‌های پیش از موعد در مشاغل سخت و زیان‌آور و امثال آن به برکت انقلاب بوده است و22 بهمن، میلاد ملتی شد که زیباترین کنش اجتماعی دوران را بر مبنای اخلاق  و ارزش های انسانی و اسلامی خلق کرد .

خانواده بزرگ دهها هزار نفری شستا با همراهی هلدینگها و شرکتهای تحت پوشش از همه اقشار مردم فهیم ایران اسلامی بویژه کارگران، کارفرمایان،صنعتگران ، تجار ، بازنشستگان عزیز و ... دعوت می کند با حضور پرصلابت و پر شور و شوق خود در راهپیمایی 22 بهمن بار دیگر با خواسته های مقدس آزادی خواهانه و استقلال طلبانه خود که از بهمن 57 تبلور عینی یافته است و برای بازتاب تلالو مشعشع آن در سالگرد این روز خدایی، تجدید میثاق کنند.printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی