حداقل

تعداد بازدید: 356 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
برپایی اولین نشست هم اندیشی مدیران سابق شستا

برپایی اولین نشست هم اندیشی مدیران سابق شستا

« اوج همدلی و بهره ­مندی از تجربه و همه ظرفیت­ها در شرکت سرمایه­ گذاری تأمین اجتماعی »

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی با دعوت از کلیه مدیران عامل سابق شستا بر همدلی و همزبانی و بهره گیری از تجربه و تمام ظرفیتهای موجود جهت تحقق اهداف تبیین شده این شرکت تاکید کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی مهندس مرتضی لطفی در ابتدا ضمن تبریک میلاد امام حسن عسکری (ع) و میلاد حضرت عیسی مسیح (ع) ،برنامه های راهبردی دور جدید مدیریت شستا را تبیین کرد و گفت : تحقق برنامه­ های گسترده مقام عالی وزارت بویژه مأموریتهای محوله به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی تنها با خرد جمعی و همکاری همه دستگاهها بویژه بهره گیری از تجربیات ارزشمند کلیه مدیران بویژه مدیران خدوم گذشته شستا محقق خواهد شد.
مهندس لطفی خروج از بنگاهداری و واگذاری شماری از شرکتهای تحت پوشش در بورس ، چابک سازی و تعدیل هلدینگهای تحت پوشش به پنج هلدینگ و اصلاحات ساختاری بویژه شایسته سالاری و بهره مندی از نیروهای با تجربه و جوان را از جمله برنامه های در دست اقدام شستابرشمرد. وی افزود :برای رقابت در اندازه اقتصاد بین المللی چاره ای نداریم جز رفتن به سمت ادغام شرکت های کوچک هر صنعت وایجاد شرکت های بزرگ رقابت پذیر در عرصه بین اللملی که این کار را ما شروع کرده ایم.
در ادامه کرامتی معاون برنامه ریزی و توسعه شستا با ارائه گزارشی به معرفی شستا وتبیین اهداف، سیاست ها و راهبردهای شرکت در افق ۱۴۰۱ پرداخت.
در این جلسه که با حضور دکتر ترکان رییس هیات مدیره و معاونان شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی و ۸ تن از مدیران عامل سابق شستا از 4 تا 30 سال سابقه مدیریت در مجموعه های مختلف بویژه در بزرگترین هلدینگ كشور شامل آقايان ناصري ، يزدانجو ، آذربادگان ، آيت اللهي ، فياض بخش ، يارمحمد و سعيدي برگزار شد، هر یک به تبیین مشکلات و مسائل شستا و نیز بیان دیدگاه ها و تجربیات خود پیرامون موضوعات شستا در دوران مدیریتی خود پرداختند. سند چشم انداز پنج ساله، روابط شستا با هلدینگها از منظر اختیارات و انتظارات و همچنین تنظیم آیین نامه ها و حدود اختيارات مديرعامل، تاکید بر عدم تمرکز بر گذشته، رویکرد آینده نگري ، هزینه های سنگین مالی ، توجه به تامین مالی از منابع خارجی با توجه به پتانسیل شستا ، ایجاد صندوق های سرمایه گذاری مشترک بین المللی ، ارتباط سازمان تامین اجتماعی با شستا ، شستا درگاه ورود تکنولوژي وسرمایه به کشور ، اثربخشی ادغام شرکت های مشابه به منظورارتقای توانمندی های شرکت ها درسطح ملي ، لزوم اداره شرکتها با رویكردعلمي ، اجرای دقيق برنامه خروج از بنگاهداری ، رد فشارهای سنگین سازمان تامین اجتماعی به شستا جهت تامین سریع نقدینگی ، درک منطقی ظرفیت ها و وظایف شستا ،نقش مهم هیات مدیره کنونی شستا در برقراری روابط منطقی با سازمان تامین اجتماعی ، مذاكرات جمعي مدیران با وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و سازمان تامین اجتماعی به منظورجلوگیری یا کاهش دخالت نهادهای نظارتی و اطلاعاتی ازجمله مهمترين موارد مورد اشاره مديران مدعو بود. در پایان این نشست صمیمی، مهندس لطفی ضمن تشکر از بیان دیدگاه ها و نقطه نظرات مدیران عامل سابق شستا ، بر تشکیل مستمر اینگونه جلسات تاكيد كرد.همچنين مقرر شد این جلسات از اين پس به صورت فصلی و به صورت صبحانه كاري برگزارشود.


                                                گالری تصاویر


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی