حداقل

تعداد بازدید: 280 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
انتصاب آقای مهندس محمود مخدومی به سمت مدیرعاملی تاپیکو

مرتضی لطفی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی در حکمی مهندس محمود مخدومی را به عنوان مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری نفت و گاز و پتروشیمی تامین (تاپیکو) منصوب کرد.

به گزارش روابط عمومی تاپیکو، عصر امروز شنبه‌ ۱۱ آذر ۱۳۹۶ در حاشیه جلسه هیات مدیره شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی حکم انتصاب مهندس مخدومی به مدیرعاملی تاپیکو به وی ابلاغ و از خدمات مهندس پیوندی مدیرعامل پیشین این هلدینگ تجلیل به عمل آمد.

 

مخدومی دارای ليسانس مهندسی برق با گرايش قدرت از دانشگاه صنعتی شريف و فوق ليسانس برق از دانشكده فنی دانشگاه تهران است. وی پیش از این به عنوان مدير عامل هلدینگ انرژی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در این مجموعه بزرگ اقتصادی به خدمت‌رسانی مشغول بوده است.

 

از جمله سوابق دیگر مهندس مخدومی می‌توان به معاونت نفت و گاز و معاونت تولید شرکت مهندسی گروه مپنا (موننکو ایران)، مدير عاملی شرکت مشاور ساخت و راه اندازی نیروگاه اتمی بوشهر (افق هسته‌ای)، پیمانکار ساخت و راه‌اندازی نيروگاه‌های اتمی، رييس پژوهشكده كنترل و مديريت شبكه پژوهشگاه نيرو و كارشناس فنی شرکت قدس نيرو اشاره کرد.

 

چاپ و ارائه 15 مقاله در نشريات و كنفرانس‌های داخلی و بين المللی، انتخاب به عنوان پژوهشگر نمونه كشور در حوزه وزارت نیرو، پذيرش در دوره دكترای مهندسی برق بورس کشور فرانسه و دبيری كميته علمی / تخصصی كنفرانس بين المللی برق (PSC ) طي 18 سال گذشته از جمله مهم‌ترین سوابق علمی و اجرایی او به شمار می‌آید.

printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی