حداقل

تعداد بازدید: 232 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
مدیرعامل شرکت شیمی‌بافت در گفت‌وگو با شستا رسانه

در سال 1398 به 25 میلیون دلار صادرات دست می‌یابیم
شرکت پتروشیمی شیمی بافت که از سال 1378 در سایت۳ منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی بندر ماهشهر راه‌اندازی شد در پایان 10‌سالگی‌اش به 120میلیارد تومان سودآوری دست یافت.
به گزارش روابط عمومی شستا، سید محسن شمس، مدیرعامل شرکت شیمی بافت، مهندس مکانیکی که 27 سال است در حوزه صنعت فعالیت می‌کند در خصوص عملکرد این شرکت در سال 1397 در گفت‌وگو با شستا رسانه، گفت: در سال 1397 نسبت به سال 1396 91 درصد افزایش فروش داشتیم که در مجموع، سود ناخالص ما دویست‌وهشتاد و چهار درصد اضافه شده است.
وی با بیان اینکه مالیات خود را نیز پرداخت کرده‌ایم گفت: در سال 96 حدود 4میلیارد تومان مالیات پرداخت کردیم اما در سال 97 به دلیل افزایش درآمد مالیات ما نیز افزایش یافت و بیش از 22میلیارد تومان مالیات پرداخت کردیم.
شمس درخصوص شرکت زیرمجموعه و تابعه شیمی بافت نیز، تصریح کرد: شرکت شیمی‌تکس آریا که پیشتر و از بدو راه اندازی زیان ده بود توانست به اهداف درآمدی خود در پایان سال ۹۷ دست یابد و به سود دهی برسد.
مدیرعامل شرکت شیمی بافت، به حوزه صادرات شرکت اشاره کرد و گفت: در سال 1397 بیش از 18 میلیون دلار صادرات داشتیم و صددرصد ارز حاصله را نیز در سامانه نیما عرضه کردیم.
وی همچنین به تامین خوراک پتروشیمی شیمی بافت اشاره کرد و افزود: با اضافه شدن پتروشیمی جم به جمع تامین کنندگان منابع، خوراک تامین مواد اولیه به حداکثر رسید. 
شمس در خصوص برنامه‌های شرکت برای سال 1398 نیز به موضوع تامین خوراک مواد اولیه اشاره کرد و گفت: بر اساس برنامه‌ریزی‌های انجام شده به ظرفیت اسمی می‌رسیم.
مدیرعامل شرکت شیمی بافت، با بیان اینکه در سال 98 یک محصول صد درصد صادراتی نیز به محصولات شرکت اضافه می‌شود، گفت: در سال جاری به 25 میلیون دلار صادرات دست می‌یابیم.

وی افزود: در سال 1398 طبق برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته به بیش از 135میلیارد تومان سود دست خواهیم یافت.ضمن آنکه با توجه به سودآور شدن شرکتی شیمی‌تکس‌آریا تا پایان تابستان امسال این شرکت در شرکت شیمی بافت ادغام خواهد شد البته این ادغام موجب کاهش نیرو در حوزخ عملیاتی و کارگری نمی‌شود اما در نیروی انسانی ستاد کوچک‌سازی صورت می‌گیرد.

 
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی