حداقل

تعداد بازدید: 328 تعداد نظرات ارسالی: 1 نویسنده: ssicadmin
مدیرعامل شستا: ۸۵ درصد دارایی شستا در بورس است، شستا پیشرو و نماد شفافیت و پاسخگویی است

مدیرعامل شستا: ۸۵ درصد دارایی شستا در بورس است، شستا پیشرو و نماد شفافیت و پاسخگویی است 
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) با اشاره به اینکه شستا پیشرو و نماد شفافیت و پاسخگویی است گفت :۲۷۴ شرکت تحت پوشش شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی است و ۸۵ درصد دارایی گروه شستا در بورس عرضه شده است. 
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) ، مهندس مرتضی لطفی در مورد وضعیت بازدهی شستا افزود : شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی به عنوان یک هلدینگ چند رشته‌ای با هدف حفظ و ارتقاء ارزش ذخایر و سرمایه بیمه شده‌های تأمین اجتماعی در سال ۶۵ احداث شد و هم اکنون ۲۷۴ شرکت تحت پوشش این مجموعه است که ۹۵ شرکت معادل ۳۵ درصد سودآوری دارد و حدود ۲۰ درصد از شرکتها از سوی دولت رد دین شده است، همچنین ۱۱۶ واحد احداثی خود شستا و ۵۴ واحد خریداری شده از سوی شستا درحال فعالیت هستند. 
مدیرعامل شستا گفت: ۳۰ درصد سود ما از سوی ۵۴ واحد خریداری شده تأمین می‌شود و سهم ما در بازار سرمایه نیز معمولاً بین ۷ تا ۱۰ درصد در نوسان است. 
مهندس لطفی تصریح کرد : در طول یکسال اخیر که عهده‌دار این مسئولیت هستم در راستای شفافیت و پاسخگویی بسیار تلاش کردیم و نظام حسابرسی را در مجموعه شرکت‌های شستا مستقر کردیم و حتی نظام داشبورد مدیریتی و هوش تجاری را در ابعاد مختلف شاخص‌های مدیریتی اعمال می‌شود. 
وی افزود: همکاران ما در ستاد و مدیران عامل هلدینگ ها و شرکت‌ها به صورت مستقیم گزارش عملکرد روزانه شرکت را در حوزه تولید، صادرات، عملکرد ماشین آلات و در گردش مالی در حوزه صادرات رصد می‌کنند، همچنین اطلاعات همه شرکت‌های ما به صورت شفاف روی سامانه کدال قرار گرفته است. 
مدیرعامل شستا گفت در راستای شفافیت و پاسخگویی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی علاوه بر ارایه ۸۵ درصد دارایی‌های خود در بورس ، اطلاعات ۱۰۶ شرکت غیربورسی را با تأیید بورس و برای آگاهی مردم و رویت عمومی در سامانه کدال منتشر کرده ایم. 
وی تصریح کرد : ترکیب اعضای هیات مدیره، سرمایه، سود و زیان، شرکت‌های تحت پوشش با رزومه، نحوه فروش املاک، دارایی‌ها، سبد سهام به تفکیک هلدینگ‌ها و شرکت‌های بورسی و غیر بورسی، آیین نامه و احکام حقوقی مدیران و شرکت‌های قابل واگذاری نیز برای بررسی بیشتر ارائه شده است. 
printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی