حداقل

تعداد بازدید: 346 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
پیام تسلیت آقای مهندس لطفی : استمرار راه مدیران پاکدست و شهیدان خدمت دکترنوربخش و تاج الدین

استمرار راه مدیران پاکدست و شهیدان خدمت دکترنوربخش و تاج الدین

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در پیامی ضمن ارج نهادن به تلاشهای صادقانه و ماندگار دو اسوه سازمان تامین اجتماعی برای حمایت از بیمه شدگان و جامعه کارگری بر استمرار راه و شیوه مدیریت مردمی دکتر نوربخش و آقای تاج الدین تاکید کرد.

مهندس لطفی در این پیام خاطر نشان کرد: درگذشت غم انگیز دوچهره خدوم کشورآقایان دکترنوربخش مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی و تاج‌الدین معاون حقوقی و امور مجلس این سازمان که در حین انجام وظیفه به لقاءالله پیوستند، موجب تأثر و تألم فراوان شد.

بطور قطع مدیران خدوم ، دلسوز، ساعی وجهادی در قلب مردم جای دارند و ملت قدرشناس ایران اسلامی خدمات فراوان و بی دریغ این مدیران بی ادعا و دست پاک را از یاد نمی برند.

دکتر نوربخش در طول حیات پر خیر و برکت خود ، در جهت بر طرف کردن مشکلات جامعه کارگری و مسایل مستمری بگیران و بیمه شدگان همواره با پشتکار ، صبر ومتانتی مثال زدنی همه مساعی خود را به کار می بستند.

مرحوم زنده یاد دکتر نوربخش ومرحوم تاج الدین ازجمله مدیران متخصص، خوشنام ، پاکدست و کم نظیر درعرصه صیانت از منافع بازنشستگان و کارگران بودند و فقدان این عزیزان سفر کرده ضایعه ای جبران ناپذیر و اندوهی ابدی برای کشور، پیکره سازمان تأمین اجتماعی و جامعه پزشکی کشور است.

این مصیبت اندوهبار را به خانواده های محترم دکترنوربخش و آقای تاج الدین،کلیه مسئولان نظام بویژه مقام عالی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، سازمان تامین اجتماعی، شستا و خانواده بزرگ شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) تسلیت و تعزیت عرض و برای مرحومان علو درجات و برای خانواده های محترمشان صبر و شکیبایی از خداوندمتعال مسئلت می‌نمایم.


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی