حداقل

تعداد بازدید: 320 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
اکید روابط عمومی شستا ، در واگذاریها ، ضوابط قانونی و رگولاتوری را رعایت می کنیم

تاکید روابط عمومی شستا ،

در واگذاریها ، ضوابط قانونی  و رگولاتوری را رعایت می کنیم

روابط عمومی شستا تصریح کرد شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی در مسیر خروج از بنگاهداری فارغ ازگفتگوهای اولیه جهت فروش و واگذاری سهام شرکتهای خود ، کلیه ضوابط قانونی  و قوانین و مقررات مرتبط با رگولاتوری را رعایت خواهد کرد.

براساس تکلیف مسئولان نظام مبنی بر خروج از بنگاهداری و عزم جدی مدیران عالی شستا برای تحقق این هدف و حرکت به سمت سهامداری ، مذاکره درباره واگذاری سهام شرکت های مختلف خود ازجمله رایتل را با علاقمندان و شرکتهای متقاضی صورت داده است اما هنوز با هیچ یک از این خریداران به توافق قطعی نرسیده است و روشن است که شستا در راستای حفظ وارتقای سهام ذینفعان خود با دقت و کمک دستگاههای نظارتی همه تلاش خود را مبذول خواهد داشت.

برهمین اساس سهام سه واحد تولیدی و صنعتی «حریر»، « چوب اسالم» و «کارتن البرز» به مزایده عمومی گذاشته و ضمناً تشریفات قانونی جهت واگذاری فولاد اکسین نیز انجام شده است.

روند واگذاری و فروش سهام شرکت های زیرمجموعه شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی که به علت نوسان های ارزی و بدهی مالیاتی و بیمه ای با مشکلاتی روبرو شده است با برنامه ریزی و تمهیدات جدید تسریع میشود.

شستا پیش از این در جریان فروش شرکتهای قابل واگذاری خود،ضمن عرضه عمومی این شرکت ها در سه نوبت ازطریق جراید عمومی ، در پنج نوبت عرضه سهام این شرکتها را در پنج استان توسط استانداران و اتاق های بازرگانی استان ها وفعالان اقتصادی صورت داد.


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی