حداقل

تعداد بازدید: 279 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
مدیرعامل شستا درجریان بازدید از خبرگزاری فارس بمناسبت هفته دولت خبرداد: همه ارزمان را در نیما عرضه کردیم

مدیرعامل شستا درجریان  بازدید از خبرگزاری فارس بمناسبت هفته دولت خبرداد:

همه ارزمان را در نیما عرضه کردیم

 مهندس مرتضی لطفی مدیرعامل شرکت سرمایه‌گذاری تأمین اجتماعی (شستا)ضمن گرامیداشت جایگاه رفیع شهدای دولت گفت: براساس آمار بانک مرکزی، شستا و شرکت‌ های وابسته ارز حاصل از صادرات خود را در سامانه نیما عرضه کرده اند.

به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) مهندس مرتضی لطفی گفت:صادرات شستا پارسال معادل با یک میلیارد و 200 میلیون دلار بود و امسال پیش بینی‌ها قریب به حجم دو میلیارد دلار است که در این روزها همه درآمدهای ارزی کسب شده دربازار توافقی ارز عرضه شده است.

مدیرعامل شستا افزود : ادغام  شرکت‌ های شستا، هلدینگ صنایع پتروشیمی خلیج فارس و سرمایه‌گذاری غدیر هم اکنون کلید خورده و در انتظار امضای وزرای نفت و کار است.

وی از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی میان شستا وهلدینگ پتروشیمی خلیج فارس برای تسهیل در فرایند ادغام این سه مجموعه سرمایه‌گذاری سخن گفت و افزود: تقریباً پیش نویس تفاهم نامه‌ای پیرامون این موضوع تهیه شده که امید می‌رود، دکترمحسنی بندپی ، سرپرست وزارت تعاون و کارو رفاه اجتماعی و مهندس بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت به زودی آن را امضا کنند.

 مهندس لطفی در مورد تمایل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک‌ها برای خرید سهام شرکت‌های پتروشیمی وابسته به سرمایه‌گذاری غدیر و گسترش نفت و گاز پارسیان تصریح کرد: مقرر شده تمام کسانی که در حوزه پتروشیمی حصور دارند، در این فرایند مشارکت داشته باشند، منتهی بررسی بر سر تعامل صندوق بازنشستگی و سرمایه‌گذاری غدیر ادامه دارد.

مهندس لطفی با اشاره به اینکه شفافیت و پاسخگویی درشستا نهادینه شده است  تصریح کرد خبرگزاری فارس با تلاش صادقانه نیروهای جوان و با انگیزه و سرلوحه قراردادن صداقت ، بی طرفی و توجه به منافع ملی و مردم بیش از پیش موفق باشد .


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی