حداقل

تعداد بازدید: 278 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
پیام مدیرعامل شستا به مناسبت شهادت حضرت علی (ع)و ایام قدر ،سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد

پیام مدیرعامل شستا به مناسبت شهادت حضرت علی (ع)و ایام قدر ،سالروز رحلت امام خمینی(ره) و قیام خونین ۱۵ خرداد
مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) در پیامی فرا رسیدن ایام الله قیام خونین ۱۵ خردادماه و رحلت جانگداز امام خمینی(ره) را تسلیت گفت.
به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) ،متن پیام مهندس مرتضی لطفی به این شرح است: حضرت علی (ع) یگانه همراه روزهای سخت پیامبر اکرم (ص)، الگو و آینه تمام نمای سبک زندگی اسلامی و انسانی است که هم در زندگی شخصی و هم به عنوان رهبر جامعه ،عدالت را تمام و کمال معنا و برابر ظلم و ستم ایستادگی کردند و دفاع از حقوق مردم را مقدم بر هر چیزی می دانستند.
همچنین تقارن این ایام با سالروز قیام 15 خرداد و همچنین عروج ملکوتی امام خمینی(ره) است که با رهبری ایشان ملت ایران توانست به آرمان‌ها و آرزوی قلبی خویش دست یابد. حضرت امام خمینی(ره) با نهضت حماسه ساز بزرگ خود در تاریخ معاصر، اراده و جسارت حق جویی و ظلم ستیزی را برای ملت‌های ستم دیده و تحت سلطه به ارمغان آورد و با افکار، اندیشه‌های بلند و آرمان‌های سترگ، شگفت‌انگیزترین تحولات و رخداد‌ها را فراتر از مرز‌های ایران اسلامی رقم زد و با مهندسی هوشمندانه و خلاقانه در تلفیق مبانی و آموزه‌های دینی و مقتضیات زمانی و الزامات تاریخی، مسیر رهایی از نظام سلطه و استکبار و فروپاشی دو قطبی سلطه گر و سلطه پذیر را پیش روی بشریت قرار داد.
در ۲۹ سال گذشته با همت، اراده و باور عمیق امام حاضر انقلاب و امت اسلامی امام خامنه‌ای (مدظله العالی)، گفتمان امام خمینی (ره) برغم توطئه‌های دشمن از گزند تحریف و انزوا به دور مانده است و نقش آفرینی، آثار و پیامد‌های راهبردی و تعیین کننده آن تحکیم قدرت اسلام و جمهوری اسلامی ایران در هندسه قدرت جهانی را به واقعیت انکارناپذیر امروز تبدیل کرده است.
نیمه خردادماه هر سال یادآور خاطرات غم انگیز و حماسه آفرینی در تاریخ انقلاب اسلامی ایران است، رحلت بنیانگذار کبیر انقلاب اسلامی در ۱۴ خرداد ۶۸ و حماسه خونین ۱۵ خرداد ۴۲ یادآور مصیبتی عظیم و اندوهی جانکاه است.
فرزندان سپید پوش وطن در روز ۱۵ خرداد ۴۲ با مشت هایی گره کرده علیه رژیم ستمشاهی برگ دیگری از تاریخ زرین این مرز و بوم را نگاشتند. قیام ۱۵ خردادماه یادآور درخت تنومند نهضت اسلامی است که در بهمن ماه ۵۷ به بار نشست و ملت غیور ایران اسلامی این واقعه عظیم را به عنوان روز پیروزی،افتخار و سربلندی فراموش نخواهند کرد.
شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا) با دعوت از آحاد و اقشار ملت ایران برای حضور حماسی و پرشور در آیین‌های گرامیداشت سالگرد رحلت امام خمینی (ره) و یوم الله پانزدهم خرداد و تجدید میثاق با آرمان‌های بلند امام (ره) و شهدا و بیعت مجدد با مقام معظم رهبری خاطر نشان میکند با وجود گذشت نزدیک به سه دهه از رحلت امام راحل، یاد امام امید بخش دل‌ها و جان‌ها همچنان در قلوب ملت ایران زنده و پایدار است..
اینجانب ضمن عرض تسلیت فرا رسیدن ۱۴ خرداد ، سالروز رحلت بنیان‌گذار کبیر انقلاب اسلامی ایران و گرامیداشت یاد و خاطره‌ شهدای قیام ۱۵ خرداد به مردم ایران اسلامی بویژه خانواده بزرگ تامین اجتماعی و شستا ، از خداوند منان توفیق خدمت همگان در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را خواستارم.printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی