حداقل

تعداد بازدید: 297 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
« اوج هم انديشي، هم افزايي و تعالی و بهبود اداره شرکتهای شستا »

« اوج هم انديشي، هم افزايي و تعالی و بهبود اداره شرکتهای شستا »

در جلسه مشترک مدیرعامل، معاونان و مدیران ارشد شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا) با اعضای هیئت مدیره هلدینگ صنایع عمومی تأمین ضمن بررسی برنامه ها و اقدامات صورت گرفته، راهکارهای لازم ارائه شد.
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی (شستا)، جناب آقای مهندس لطفی مدیرعامل شستا با اشاره به تدابیر و برنامه های جدید هیئت مدیره شستا گفت: در راستای همدلی، هم اندیشی، سرعت در امور و بهبود وضعیت اداره امور هلدینگها و شرکتهای تابعه از این پس با برنامه ریزی و حضور مؤثر در جلسات هیئت مدیره هلدینگها ضمن نظارت قویتر ، برنامه های محوله با سرعت بیشتری محقق خواهند شد.
مدیرعامل شستا ضمن استماع گزارش جناب آقای مهندس هاشمی مدیرعامل و سایر اعضاء هیئت مدیره هلدینگ صنایع عمومی تأمین رهنمودهای لازم را در پاسخ به دغدغه ها و مشکلات مطروحه ارائه کرد.
مهندس لطفی با اشاره به تصمیم هیئت مدیره شستا برای سرمایه گذاری در زمینه صنعت دامداری و تولید شیر و بازده مؤثر آن گفت: هیئت مدیره هلدینگ صنایع عمومی تأمین با بهره برداری از امکانات تخصصی موجود نسبت به بررسی و کارشناسی لازم برای جانمایی مناسب و تأمین واحدهای دامداری جدید در استان هایی که امکانات مساعد و لازم نظیر زمین، آب و دام را ارائه میکنند اقدام نمایند و اولویت با استانهایی باشد که گروه شستا در آنها واحد اقتصادی ندارد.
مدیرعامل شستا با تأکید بر ثبات مدیریت واحدها و دقت لازم در انتخاب مدیران افزود با استقرار مدیران تخصصی و کارآمد، مشکل شرکتهایی که با بحرانهای مختلف مواجه هستند، مرتفع میشود.
مهندس لطفی با اشاره به اهداف تأمین هلدینگ صنایع عمومی تأمین تصریح کرد ضروری است شرکتهای غیرمرتبط سایر هلدینگها بررسی تا بصورت متمرکز در یک مجموعه مستقر گردند و در بحث ساماندهی و و اگذاری شرکتها، باید آماده سازی شرکتها مورد توجه قرار گیرد و در جهت جلوگیری از زیاندهی شرکتهای مشکل دار و خودکفایی در تأمین هزینه ها اقدامات مناسب صورت گیرد.
مدیرعامل شستا همچنین ضمن تأکید بر بهره مندی همه هلدینگها و شرکتهای تابعه از سامانه BI جهت پوشش اطلاعات شرکتها و به روزرسانی مستمر گفت: تشکیل اینگونه جلسات در محل هلدینگها استقرار خواهد داشت و در فواصل مناسب و جلسات آتی مباحث بیشتر عملیاتی و پیشرفت برنامه و اقدامات صورت گرفته مورد بررسی جدی قرار خواهد گرفت.
در ابتدای این جلسه مهندس هاشمی ضمن ارائه گزارش عملکرد شرکت، برنامه ریزیهای هیئت مدیره هلدینگ صنایع عمومی تأمین در سال 97 بویژه حضور مؤثر در صنعت دامداری و تولید شیر خواستار ادامه حمایتها و توصیه های راهبردی مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره، معاونان و مدیران عالی شستا شد.
همچنین هر یک از معاونان و مدیران عالی شستا و اعضای هیئت مدیره و مدیران هلدینگ صنایع عمومی تأمین نقطه نظرات و دیدگاهها و راهکارهای خود را درباره مباحث مطروحه اعلام کردند.


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی