حداقل

تعداد بازدید: 233 تعداد نظرات ارسالی: 0 نویسنده: ssicadmin
"پیام مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی به مناسبت روز ارتش ،روز پاسدار و روز جانباز"

"پیام مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی به مناسبت روز ارتش ،روز پاسدار و روز جانباز"

مدیرعامل شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی(شستا)با صدور پیامی روز ارتش و فرا رسیدن سوم و چهارم شعبان المعظم سالروز میلاد با سعادت امام حسین(ع) و حضرت اباالفضل العباس(ع) روز پاسدار و جانباز را تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا) پیام مهندس مرتضی لطفی به این شرح است :بدون شک قیام جاوید عاشورا؛ فداکاری امام حسین (ع) و یارانش در راستای صیانت و پاسداری از ارزش‌ها و مقدسات دینی بود و همین انگیزه در لحظه لحظه نبرد کربلا متبلورشد و اگر فداکاری و پاسداری سالار شهیدان و اصحابش نبود، نامی از اسلام و مکتب اسلام برجای نمی‌ماند.
قطعا امروز اقتدار و سربلندی ایران اسلامی در عرصه‌های مختلف مدیون تلاش‌های خستگی‌ناپذیر نیروهای مکتبی و مومن چون نیروهای ارتش ،پاسداران انقلاب اسلامی و نیروهای بسیج است که با سرمشق‌گیری از فرهنگ عاشورایی امام حسین(ع) و بهره‌مندی از تجربیات سازنده جنگ تحمیلی، فتح این مسیر را همچون دوران دفاع مقدس هموار کردند.
ماه شعبان، ماه فرخنده و خجسته‌ای است که اعیاد مبارکی را در خود جای داده است. سوم شعبان مصادف است با سالگرد با سعادت پاسدار بزرگ اسلام، حضرت امام حسین (ع) و چهارم شعبان همزمان با سالروز میلاد فرخنده پرچمدار کربلا، حضرت ابوالفضل العباس(ع) است که به ترتیب روز پاسدار و جانباز نامگذاری شده اند.
در طول هشت سال دفاع مقدس، رزمندگان جبهه‌های حق علیه باطل، با اقتدا به ولایت فقیه در راه حفظ سرزمین و ارزش‌های این انقلاب از هیچ تلاشی دریغ نداشتند و رشادت‌ها و حماسه آفرینی آنها هرگز فراموش نخواهد شد.
جانبازان شاغل در شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی(شستا) ، هلدینگها و شرکتهای تابعه از نیروهای خدوم، متعهد و ساعی این شرکت هستند که همراه سایر کارکنان برای ارائه خدمات مطلوب و کسب رضایتمندی ذینفعان اهتمام می‌کنند.
مدیرعامل شستا با گرامیداشت اعیاد خجسته ماه شعبان، سوم شعبان سالروز میلاد با برکت امام حسین (ع) و روز پاسدار، چهارم شعبان سالروز میلاد فرخنده حضرت ابوالفضل العباس(ع) و روز جانباز و همچنین پنجم شعبان میلاد امام سجاد (ع) را خدمت پاسداران وجانبازان گرانقدر نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و همکاران ارجمندم در شرکت سرمایه گذاری تأمین اجتماعی تبریک عرض می نمایم و موفقیت و پیروزی همگان را از خداوند منان خواستارم.
در پایان این پیام مهندس لطفی ابراز امیدواری کرد تا با بهره‌گیری از تجارب و دستاوردهای راهبردی سه دهه گذشته، با هوشیاری و بصیرت در رویارویی با تهدیدات، پشتوانه مردمی، روحیه جهادی، انقلابی و با تبعیت از منویات ولی امر مسلمین بویژه در سال حمایت از تولید و کالای ایرانی شاهد موفقیت‌های روز افزون کشور در همه زمینه ها باشیم.
                                             

                                                                                                                    روابط عمومی شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی (شستا)


printrating
  نظرات

نظری وجود ندارد.

نام
ایمیل
وب سایت
عنوان
نظر
کد CAPTCHA
وارد نمودن کد

کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی