حداقل
سرمایه گذاری صدر تامین

سرمایه گذاری صدر تامین


بیانیه چشم انداز

شرکت سرمایه گذاری صدر تامین (سهامی عام) یک هلدینگ تخصصی در حوزه صنایع معدنی و فلزی بوده که ماموریت خود را ارزش آفرینی برای کلیه ذی نفعان و ارتقاء ارزش بلند مدت دارایی سهامداران از طریق اداره شرکت ها در حوزه تخصصی صنایع معدنی فلزی و غیرفلزی از طریق ایجاد، مالک شدن و اداره شرکت های دارای پتانسیل قوی در خلق ارزش در حوزه پی جویی، شناسایی، اکتشاف، استخراج و فرآوری کانی های فلزی و غیر فلزی و صنایع وابسته و بهره گیری از کلیه امکانات و توانمندی های هلدینگ به منظور سرآمدکردن شرکت ها در صنعت مرتبط می داند.

ما هم اینک از امکان تامین منابع مالی ،امکان فرصت‌یابی اقتصادی، امکان دسترسی به سرمایه انسانی شایسته و راهبری موثر شرکتی و مدیریت کارآمد می کوشیم با ایجاد قابلیت فنی و اجرایی در زمینه های فعالیت شرکت (آهن، فولاد، طلا و مس) ، قابلیت تامین و مدیریت منابع مالی (از بازار پول و سرمایه و نیز جذب سرمایه گذاری خارجی) برای اجرا یا مشارکت در پروژه های جدید، توانایی مشارکت در اجرای طرح های توسعه و توانایی فعالیت بین المللی به این هدف والا دست یابیم.

هلدینگ صدرتامین در درجه اول یک بنگاه اقتصادی است ولی در ضمن اعتقاد داریم فعالیت اقتصادی باید همراه با قانونمندی، شفافیت عملکرد، پاسخگویی و پایبندی به مسئولیت های اجتماعی باشد. چنین فعالیتی، حقوق صاحبان سهام را حفظ نموده و شرایط توسعه پایدار را فراهم می کند.

آدرس : تهران - خیابان ولیعصر - نرسیده به چهارراه پارک وی - خیابان خاکزاد پلاک 21

تلفن : 70-26210869- 021

آدرس سايت : www.stic.ir

پست الكترونيك : info@stic.ir

حداقل

فهرست شرکتهای سرمایه پذیر


کلیه حقوق این سایت متعلق است به شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی